AV.ARB.MUHAMMED BAHŞİ

LİSANS                                           : ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

YÜKSEK LİSANS                            : ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ  ÖZEL HUKUK

BARO KAYDI                                 : İSTANBUL BAROSU

DİLLER                                           : TÜRKÇE,İNGİLİZCE

ÇALIŞMA ALANLARI                   : CEZA HUKUKU,İCRA İFLAS HUKUKU, VERGİ HUKUKU,TİCARET HUKUKU,İŞ HUKUKU

UZMANLIK ALANI

Muhammed Bahşi başta Ceza Hukuku olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren Bahşi Hukuk Danışmanlık Arabuluculuk Bürosunun kurucusudur.Çalışmalarını şirketlere danışmanlık ,Ceza Hukuku ve Arabuluculuk kapsamında yoğunlaştırmış ve genç yaşta birçok başarıya imza atmıştır.

Avukatlık kariyerinin henüz ilk yılında birçok ulusal ve uluslararası firmanın danışmanlığı üstlenen Bahşi ,Adalet Bakanlığı’nın 2019 Yılında yapmış olduğu Arabuluculuk sınavı sonucu Türkiye’de ki en genç avukat arabuluculardan biri olmuştur. Hala Altınbaş Üniversitesinde Özel Hukuk alanında yüksek lisans yapmaktadır. Avukatlığın ; müvekkil-vekil ilişkisinden ziyade bir tür vicdani sorumluluk olduğuna inanan Bahşi bu kapsamda tüm müvekkillere verdiği hizmet ile kısa sürede olumlu sonuç olarak kurucusu olduğu büronun bilinen ve aranan bir büro olmasını sağlamıştır.

Ceza Davaları kapsamında Uzlaştırmacılık ve İstanbul Bilirkişilik Bölge Kurulu Başkanlığı’na bağlı olarak Konkordato Komiserliği eğitimi alan Bahşi , hem şirketlere danışmanlık hem ceza Hukuku hem de arabuluculuk faaliyetinde bulunarak , kurucusu olduğu büronun yalnızca ulusal değil aynı zamanda uluslararası alanda hizmet vermesi için tüm gerekli girişimlerde bulunmuştur.

26 yaşında çok iyi derecede İngilizce bilen Bahşi, İstanbul’da ikamet etmektedir.